Google AdWords online semineri

Mail ile gelen bir duyuru:

Merhaba,
Google AdWords hakkında öğrenmek istediğiniz herşey Google ve BTnet.com.tr işbirliği ile düzenlediğimiz Google AdWords Online Semineri'nde!
İnternet Reklamcılığı ve Google AdWords
Yaşanan ekonomik durgunlukla birlikte tüm dünyada reklam harcamaları azalırken, bu süreçte bir mecranın yıldızı parlıyor: İnternet.
Tüm araştırmalar, 2009'da reklamverenlerin diğer mecralardan kestikleri reklam harcamalarını internete kaydıracağını ortaya koyuyor. Ölçümlenebilirlik, doğru hedef kitleye erişme ve yönetilebilirlik internet reklamlarını öne çıkarıyor.
Bugün KOBİ'lerden holdinglere, interaktif ajanslardan bağımsız yayıncılara kadar internetin üzerindeki tüm oyuncular Google AdWords sistemini daha iyi anlamaya ve yönetmeye gereksinim duyuyor.
Google AdWords Online Semineri
İşte bu noktada BTnet.com.tr ile düzenlediğimiz Google AdWords Online Semineri ile internet reklamcılığı hakkında bildiklerinizi gözden geçirecek ve Google AdWords ile nasıl daha etkin bir şekilde reklam verebileceğinizi ve yapacağınız yatırımın getirisini ölçebileceğinizi öğreneceksiniz.
Google AdWords ekibinden Abdullah Aydın tarafından BTnet.com.tr sitesinde canlı olarak sunulacak ve video destekli olarak yayınlanacak interaktif seminerde soru sorabilir ve sunumu bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.
Online Seminer Tarihi: 12 Şubat 2009, Perşembe, Saat: 11:00
Not: Online seminer katılımı ücretsizdir, kayıt için BTnet.com.tr sitesindeki üyelik formunu doldurmanız yeterlidir.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Zaman ayırıp yaptığınız her yorum çok kıymetlidir.

AdWords Kullanıyor musunuz?